Start nowej i odświeżonej strony! – Innowacje zaczynają się w Samorządzie WNS

Dzisiaj (tj. 18.03.2019) mamy przyjemność przedstawić Wam nasze nowe dzieło. Nową i odświeżoną stronę Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Społecznych UŚ. Kilka lat temu strona istniała w innej postaci, jednakże aktualizowania jej zaniechano i ostatecznie została zablokowana.

Teraz tchnęliśmy w nią nowe życie i całkowicie odświeżyliśmy jej wygląd. Za sprawą naszej nowej strategii “#SamorządBliżejStudentów”, strona nabiera zupełnie nowego znaczenia. Dzięki niej kontakt z nami będzie łatwiejszy i usprawniony, a znalezienie ważnej informacji – takiej jak daty dyżurów – będzie prostsze niż kiedykolwiek.

Więc jeśli męczyło Cię przeszukiwanie Facebooka, w poszukiwaniu konkretnej informacji, możesz odetchnąć z ulgą. Irytujące scrollowanie Osi czasu to już przeszłość. W dodatku, jeżeli potrzebujesz nawiązać kontakt z konkretnym członkiem naszego samorządu, wystarczy że klikniesz w ikonkę Facebooka, pod konkretną osobą, w części “Zespół WNS 2018/2019”. Przeniesie Cię ona bezpośrednio, na profil danego przedstawiciela.

Jednakże to nie koniec nowości. W tym semestrze czeka nas jeszcze kilka zmian, oczywiście na lepsze! Cieszymy się że jesteśmy prekursorami nowego spojrzenia na Samorządy Studenckie, nie tylko na Uniwersytecie Śląskim, ale także w skali kraju.

Wspólnie, jako studenci Wydziału Nauk Społecznych, zmieniajmy WNS na lepsze i bądźmy dumni z naszego Wydziału!