I edycja Grillowania z WNSem za nami!

Wskrzesiliśmy ideę “Wielkiego Grillowania”! W zeszłą środę na kampusie przed Wydziałem Nauk Społecznych studenci naszego wydziału mieli okazję zgarnąć darmowe kiełbaski. Było to wydarzenie, które miało na celu kontynuować tradycję i przywrócić pamięć o  “Wielkim Grillowaniu” , które niegdyś organizował Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego, na ligockich akademikach.

Przenieśliśmy grilla z ligoty na Bankową, stworzyliśmy własną nazwę “Grillowanie z WNSem” i ruszyliśmy pełni werwy. Jak wyszło?

Wyszło fantastycznie! Pomimo pochmurnej – a momentami deszczowej pogody – udało nam się rozdać prawie pół tysiąca darmowych kiełbasek, ponad 160 bułek i 16 bochenków chleba. Zrobiliśmy prawdziwe before party, przed nadchodzącymi Juwenaliami Śląskimi!

Mimo sukcesu dzisiejszego wydarzenia nie spoczywamy na laurach i już jesteśmy w fazie projektów kolejnej edycji Grillowania z WNSem, która będzie stworzona z dużym rozmachem. Nic więcej nie powiemy. 😉

#SamorządBliżejStudentów