Nowa Facebookowa grupa dla studentów WNS!

Dzisiaj wystartowaliśmy z naszą grupą na Facebooku, która ma na celu usprawnić przepływ informacji pośród studentami Wydziału Nauk Społecznych. Jesteśmy kolejnym Wydziałowym Samorządem Studenckim, który zdecydował się na taki krok i liczymy, że grupa od następnego roku akademickiego będzie tętniła życiem.

My zamierzamy dodać do grupy jeszcze coś od siebie. Od początku startu naszej strategii #SamorządBliżejStudentów zależy nam, żeby decydujący głos w najważniejszych kwestiach, miał każdy student. Dlatego, dzięki dołączeniu do naszej grupy, każdy student będzie miał większy wpływ m. in. na to kto wpadnie na nasze kolejne wydarzenie z cyklu #SztukaDyskusji, a także dostanie możliwość zadecydowania, jak będzie wyglądało nasze nowe logo.

Zapraszamy! Kilknij tutaj